HomeOntmoet onze experts

Ontmoet onze experts

Experts BTL Advies

Anneke Rommers

Landschapsarchitect

T: 06 53 67 61 28
E: anneke.rommers@btl.nl

“Groen is goud!”
Anouk van der Palen

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: anouk.vd.palen@btl.nl

“Groen is meer dan slechts een kleur, groen is een visie op een leefbare wereld!”
Arjan Raaijmakers

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: arjan.raaijmakers@btl.nl

“Iedere dag een beetje meer groen.”
Arjan Schoenmakers

Projectleider Ecologie & Natuurwetgeving

T: 06 12 29 18 22
E: arjan.schoenmakers@btl.nl

Aron Straver

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: aron.straver@btl.nl

“Vormgever van de vitale en duurzame stad. ”
Ben Groenen

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 53 83 90 22
E: ben.groenen@btl.nl

“Samen met collega’s en betrokkenen gaan voor een aantrekkelijke groene buitenruimte.”
Bram Kleverwal

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: bram.kleverwal@btl.nl

“Beeld zegt meer dan 1000 woorden.”
Cati Smulders

Adviseur Ecologie

T: 06 10 62 93 11
E: cati.smulders@btl.nl

“Groenbeheer, ecologie en techniek samen maken mijn werk een feestje!”
David Mulderij

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 055 312 40 70
E: david.mulderij@btl.nl

Dennis van Heumen

Projectleider sr. Voorbereiding & Realisatie

T: 06 53 25 00 15
E: dennis.v.heumen@btl.nl

“Samen met leuke collega’s werken aan uitdagende en gevarieerde projecten!”
Dirk-Jan Heil

Projectleider Organisatie & Beheer

T: 06 22 47 15 26
E: dirkjan.heil@btl.nl

“Mijn passie voor groen vormt de basis voor alle projecten die ik doe!”
Edwin Eding

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 82 51 93 76
E: edwin.eding@btl.nl

“Samen streven we naar een groene en (be)leefbare openbare ruimte.”
Else Marie Sonnemans

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: elsemarie.sonnemans@btl.nl

“Beplanting waar is over nagedacht: dat zie je! ”
Erik van der Velden

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 06 53 81 72 83
E: erik.vd.velden@btl.nl

“Met persoonlijke aandacht en enthousiasme werk ik aan overtuigende ontwerpen.”
Erwin van Bennekom

Technisch Adviseur

T: 0348 507 110
E: erwin.v.bennekom@btl.nl

“Door toepassing van groene initiatieven een steentje bijdragen aan een duurzame samenleving.”
Fleur Vos

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: fleur.vos@btl.nl

“Meedenkend aan een passende (groene) oplossing!”
Frank Molin

Technisch Adviseur

T: 06 30 24 39 49
E: frank.molin@btl.nl

“Het gevarieerd werk tussen stedelijk en landschappelijk groen met steeds weer nieuwe uitdagingen.”
Gerry van Wijnen

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 073 205 11 00
E: gerry.v.wijnen@btl.nl

“Groen is altijd goed!”
Hans Luiten

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 055 312 40 70
E: hans.luiten@btl.nl

“De natuur dichter bij de mensen brengen, en andersom. Dát is mijn ideaal.”
Ingeborg Bax

Adviseur Ecologie

T: 06 51 31 90 12
E: ingeborg.bax@btl.nl

“Ecologie in de dagelijkse praktijk.”
Jaap Janssen

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 06 20 96 45 06
E: jaap.janssen@btl.nl

“Gebruik, beleving en beheer van de openbare ruimte optimaliseren.”
Jan-Paul Valkenburg

Projectmedewerker

T: 055 312 40 70
E: jan-paul.valkenburg@btl.nl

Jan-Paul van Valkenburg

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: jan-paul.valkenburg@btl.nl

Jeffrey Willems

Adviseur Ecologie

T: 055 312 40 70
E: jeffrey.willems@btl.nl

“Meten is weten, zeker in de natuur!”
Jeroen Smits

Adviseur Sport

T: 06 25 09 82 96
E: jeroen.smits@btl.nl

“In sport(advies) wordt met details het verschil gemaakt.”
Jirina Verkuijlen-Quist

Adviseur Spelen

T: 06 22 47 46 38
E: jirina.verkuijlen-quist@btl.nl

“Kinderspel is mijn uitdaging!”
Jolanda Willems

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 312 40 70
E: jolanda.willems@btl.nl

Jules Bongers

Adviseur Beheer & Beleid

T: 06 22 81 87 84
E: jules.bongers@btl.nl

“Het creëren en onderhouden van een groene leefomgeving die aansluit op de wensen van de gebruikers”
Julia van der Heijden

Technisch Adviseur

T: 0348 507 110
E: julia.vd.heijden@btl.nl

“Het klimaatprobleem is geen probleem voor morgen, maar wel een probleem voor gisteren.”
Karin Ekker

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 073 205 11 00
E: karin.ekker@btl.nl

“Variatie van elke dag maakt werken bij BTL Advies leuk en afwisselend.”
Kim Opheij

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: kim.opheij@btl.nl

“Uw wensen vertalen naar maatwerk voor onderhoud en ontwikkeling van de buitenruimte.”
Kimberly Hofstede

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: kimberly.hofstede@btl.nl

“Iedereen moet kunnen genieten van een mooie, groene omgeving dicht bij huis!”
Lars Tamboer

Vestigingsmanager

T: 06 53 32 75 68
E: lars.tamboer@btl.nl

“Met innovatieve oplossingen geef ik invulling aan de groene uitdagingen van de toekomst.”
Laura Kooijman

Projectmedewerker

T: 073 205 11 00
E: laura.kooijman@btl.nl

“De natuur doet niets zonder doel, laten we daar een voorbeeld aan nemen!”
Levi Drenth

Adviseur Sport

T: 046 436 08 50
E: levi.drenth@btl.nl

“Groene, duurzame sportparken, dat heeft de toekomst!”
Lonneke Bergmans

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 073 205 11 00
E: lonneke.bergmans@btl.nl

“Samen GARANT voor GROENER leven!”
Maartje Steenkamer

Adviseur Ecologie

T: 046 436 08 50
E: maartje.steenkamer@btl.nl

“groen geeft ons energie en is belangrijk voor ons allen.”
Maik Gijsen

Technisch Adviseur

T: 046 436 08 50
E: maik.gijsen@btl.nl

“Groener denken, groener doen, groener leven.”
Marjolein Boxhoorn

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 0348 507 110
E: marjolein.boxhoorn@btl.nl

“Het op slimme wijze toepassen van groen en blauw waar mens en dier op een duurzame manier van profiteert!”
Marjolein Roffel

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: marjolein.roffel@btl.nl

“Samen richting groener (be)leven!”
Mark Peijnenburg

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: mark.peijenburg@btl.nl

“De vraag technisch haalbaar en groen beantwoorden!”
Mark van Oorschot

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: mark.v.oorschot@btl.nl

“De natuur biedt inspiratie voor innovatie.”
Marlies Rijken

Landschapsarchitect

T: 073 205 11 00
E: marlies.rijken@btl.nl

“Ontwikkel plannen waarbij de mens en natuur elkaar tegenkomen voor jong en oud.”
Martijn Jansma

Adviseur GIS

T: 073 205 11 00
E: martijn.jansma@btl.nl

“Samen zicht en inzicht krijgen in het groen om ons heen.”
Matthias Koster

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: matthias.koster@btl.nl

“Draagvlak voor natuur is de basis voor natuurbescherming.”
Megan Beunk

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: megan.beunk@btl.nl

Meta van Lokven

Officemanager

T: 073 205 11 00
E: meta.v.lokven@btl.nl

“Ieder grassprietje is nodig om het veld groen te kleuren”
Michiel Strik

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: michiel.strik@btl.nl

“Samen op zoek naar een groenere toekomst.”
Mieke Latijnhouwers

Projectleider Tuin- & Landschapsarchitectuur

T: 06 22 16 69 73
E: mieke.latijnhouwers@btl.nl

“Wij geven vorm aan een groener leven, ontwerp waar het leven centraal staat!”
Milena Koumans

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 046 436 08 50
E: milena.koumans@btl.nl

“Groen participeert – Groen ambieert – Groen innoveert.”
Miriam Spermon

Adviseur Beplantingen

T: 055 312 4070
E: miriam.spermon@btl.nl

“Verrassen, passend groen.”
Monique Kuijstermans

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: monique.kuijstermans@btl.nl

“Een schets brengt het ontwerp tot leven.”
Nasim Duives

Adviseur Groenbeleid

T: 073 205 11 00
E: nasim.duives@btl.nl

“Altijd op zoek naar het beste voor mens, dier en plant.”
Nicky Hulsbosch

Adviseur Ecologie

T: 06 12 11 76 24
E: nicky.hulsbosch@btl.nl

“In ruimtelijke plannen zoek ik naar de balans tussen mens en natuur!”
Paul van der Doelen

Adviseur omgevingsbeheer

T: 073 205 11 00
E: paul.vd.doelen@btl.nl

Pauline Maas

Specialist Natuurwetgeving

T: 073 205 11 00
E: pauline.maas@btl.nl

“Ecologisch advies op basis van praktisch inzicht en haalbaarheid binnen de grenzen van de natuurwetgeving.”
Peter van Oosten

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: peter.v.oosten@btl.nl

“Het bos van de toekomst zit in een vandaag geplant zaadje.”
Ralph van der Pol

Adviseur Omgevingsbeheer

T: 046 436 08 50
E: ralph.vd.pol@btl.nl

“Wonen / werken in een groene omgeving werkt heilzaam!”
Ron Brummelhuis

Technisch Adviseur

T: 06 53 32 75 60
E: ron.brummelhuis@btl.nl

“Het subtiele is de sleutel tot succes.”
Ron van der Heijden

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: ron.vd.heijden@btl.nl

“Ieder project vraagt een passende oplossing op maat. Groen vormt voor mij de rode draad”
Rozemarijn Weges-Pera

Ontwerper Spelen

T: 055 312 40 70
E: Rozemarijn.Weges-Pera@btl.nl

“Echte avonturen kun je niet downloaden. Laat alle kinderen buiten spelen. ”
Sandra de Haan

Technische Adviseur

T: 055 312 40 70
E: sandra.d.haan@btl.nl

Saskia Wielenga

Projectleider

T: 06 10 59 03 79
E: saskia.wielenga@btl.nl

“Proceskennis is essentieel voor het versterken van natuur in projecten.”
Shirali Vaidya

Tuin- en Landschapsontwerper

T: 073 205 11 00
E: shirali.vaidya@btl.nl

Stefan de Klepper

Adviseur Ecologie

T: 06 10 35 90 83
E: stefan.d.klepper@btl.nl

“Wat is een huisje, zonder boompje en beestje?”
Stijn Schouwenaars

Specialist Project- en Contractmanagement

T: 06 13 26 01 60
E: stijn.schouwenaars@btl.nl

“Samen werken aan ruimtelijke optimalisaties.”
Teun Steenbakkers

Technisch Adviseur

T: 073 205 11 00
E: teun.steenbakkers@btl.nl

“Groen vormt de basis van mijn dagelijkse werk”
Tim Boesten

Adviseur Techniek

T: 046 436 08 50
E: tim.boesten@btl.nl

“Groen leeft en inspireert voor een duurzame en gezonde toekomst!”
Tom Zeegers

Adviseur Ecologie

T: 06 10 85 87 51
E: tom.zeegers@btl.nl

“Een bijdrage leveren aan een mooi Nederland met een advies in het groen.”
Vincent Paulissen

Projectmedewerker

T: 046 437 95 96
E: vincent.paulissen@btl.nl

“De beste ideeën ontstaan niet, deze komen buiten binnen.”
Wendy Hopmans

Adviseur Beheer & Beleid

T: 06 10 05 89 88
E: wendy.hopmans@btl.nl

“Het is voor mij een uitdaging om de balans te zoeken tussen overheidsambities en burgerbelangen.”
Wilco van Heerewaarden

Vestigingsmanager

T: 06 23 51 93 37
E: wilco.v.heerewaarden@btl.nl

“Mijn missie is zowel klanten als collega’s inspireren: GROEN laat jou en je project groeien!”
Wouter van Vijfeijken

Adviseur Ecologie

T: 046 43 60 850
E: wouter.v.vijfeijken@btl.nl

Zef Hermans

Adviseur Ecologie

T: 073 205 11 00
E: zef.hermans@btl.nl

Experts BTL Bomendienst

Arnold Lieferink

Medewerker Werkplaats sr.

T: 055 599 94 44
E: arnold.lieferink@btl.nl

Arnold Meulenbelt

Hoofd Boomtechnisch Advies

T: 06 12 51 33 10
E: arnold.meulenbelt@btl.nl

“De waarde van groen begint bij de groeiplaats!”
Arthur 't Hart

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: arthur.hart@btl.nl

“Samen met u streven naar een toekomstbestendig bomenbestand waar iedereen de vruchten van plukt. ”
Bart van Tilburg

Boomtechnisch Adviseur | ETT

T: 055 599 94 44
E: bart.v.tilburg@btl.nl

“Voor bijna elke situatie geldt; dat de praktische oplossing vaak de beste is!”
Bjorn Olthof

Boomtechnisch Adviseur | ETT | NVTB-taxateur

T: 055 599 94 44
E: bjorn.olthof@btl.nl

“Elk advies is maatwerk, daar ligt de kracht van samenwerken met de opdrachtgever.”
Dennis van Herpen

Voorman A Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: dennis.v.herpen@btl.nl

Djazzy van der Pijl

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: djazzy.vd.pijl@btl.nl

Dorien Nooitgedagt

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: dorien.nooitgedagt@btl.nl

“Bij BTL Bomendienst ben ik iedere dag met mijn passie bezig. Werken met bomen is innoverend en motiverend!”
Ellen Zwartkruis

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: ellen.zwartkruis@btl.nl

Erik Ganzeboom

Werkvoorbereider

T: 055 599 94 44
E: erik.ganzeboom@btl.nl

Guido Mulder

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: guido.mulder@btl.nl

Harmen van der Meulen

Boomtechnisch Adviseur | ETT

T: 06 82 14 11 76
E: harmen.vd.meulen@btl.nl

“Stel jezelf de vraag waarom iets gebeurt, in de analyse van een vraag ligt vaak de basis voor het antwoord.”
Jan Willem Klaassen

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: janwillem.klaassen@btl.nl

Joost Valkenburg

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: joost.valkenburg@btl.nl

Jort Bosman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: jort.bosman@btl.nl

Korne de Boer

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: korne.d.boer@btl.nl

Lars Keizerwaard

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 13 97 22 65
E: lars.keizerwaard@btl.nl

Laurens Kamphorst

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: laurens.kamphorst@btl.nl

Lenneart Hartman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: lennaert.hartman@btl.nl

Maarten Lunenborg

Voorman A Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: maarten.lunenborg@btl.nl

Marc Lansink

Vestigingsmanager

T: 06 20 96 10 80
E: marc.lansink@btl.nl

“Actief zijn over de volle breedte van het vakgebied, van beleid tot verplanten, draagt bij aan een groenere, boomrijke omgeving.”
Marc Spijkerman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: marc.spijkerman@btl.nl

Monique Boerboom

Secretarieel Administratief Medewerker

T: 055 599 94 44
E: monique.boerboom@btl.nl

Ren Lagerweij

Projectleider ETT

T: 055 599 94 44
E: ren.lagerweij@btl.nl

Rob van Dreumel

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: rob.v.dreumel@btl.nl

Robert Prins

Boomtechnisch Adviseur

T: 06 10 01 27 25
E: robert.prins@btl.nl

Ron Schraven

Hoofd Boomziekten & Aantastingen

T: 06 20 96 31 62
E: ron.schraven@btl.nl

“Kennis verbinden met de praktijk is waar wij de meerwaarde vinden en toepassen.”
Secretariaat BTL Bomendienst

Apeldoorn

T: 055 599 94 44
E: bomendienst@btl.nl

Simone Arends

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: simone.arends@btl.nl

“Inventariseren en BVC kan pas echt goed gebeuren als er goed is nagedacht over het 'hoe en waarom'!”
Stefan Doesburg

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stefan.doesburg@btl.nl

Stijn Lanters

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stijn.lanters@btl.nl

Tom Putman

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: tom.putman@btl.nl

Tom Verstraten

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: tom.verstraten@btl.nl

Wesley Huibertse

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: wesley.huibertse@btl.nl

Zwanet Bosch

Boomtechnisch Adviseur

T: 055 599 94 44
E: zwanet.bosch@btl.nl

“Als beheerder kun je over het grote geheel heel kijken en voorstellen hoe het over 16 jaar eruit moet zien.”

Experts BTL Realisatie

André Hingstman

Vestigingsmanager

T: 06 10 07 72 95
E: andre.hingstman@btl.nl

Casper Hubers

Vestigingsmanager

T: 06 10 81 26 87
E: casper.hubers@btl.nl

Frank ten Dam

Vestigingsmanager

T: 06 53 84 94 95
E: frank.t.dam@btl.nl

Frans van Zon

Senior Adviseur Bedrijfsleiding

T: 06 22 56 90 38
E: frans.v.zon@btl.nl

Hendrik Jans

Vestigingsmanager

T: 06 51 61 19 75
E: hendrik.jans@btl.nl

Joost Duin

Projectleider

T: 06 83 28 34 09
E: joost.duin@btl.nl

Joost Kreijn

Vestigingsmanager

T: 06 20 00 67 10
E: joost.kreijn@btl.nl

Jos Spooren

Vestigingsmanager

T: 06 53 29 72 46
E: jos.spooren@btl.nl

Maykel Marcelis

Junior Productmanager Dak- en Gevelbegroening

T: 06 82 33 18 24
E: maykel.marcelis@btl.nl

Nena Bakker

Productmanager Spelen

T: 06 23 56 93 32
E: nena.bakker@btl.nl

Peter Engering

Productmanager Zorg

T: 06 30 71 46 73
E: peter.engering@btl.nl

Pim Lage Venterink

Productmanager Spelen

T: 06 10 01 27 27
E: pim.lageventerink@btl.nl

ing. Roeland Pullen

Productmanager Dak- en gevelbegroening

T: 06 51 42 42 13
E: roeland.pullen@btl.nl

Roland van Braak

Vestigingsmanager

T: 06 22 42 16 21
E: roland.v.braak@btl.nl

Ruud van de Pas

Vestigingsmanager

T: 06 20 36 97 04
E: ruud.vd.pas@btl.nl

Tim Krijn

Vestigingsmanager

T: 06 22 40 46 23
E: tim.krijn@btl.nl

Tjalco de Jong

Vestigingsmanager

T: 06 53 73 02 74
E: tjalco.d.jong@btl.nl

Tom van Nieuwaal

Hovenier A

T: 0111-482187
E: tom.v.nieuwaal@btl.nl

Wouter Jochemsen

Projectleider Spelen

T: 06 10 93 37 02
E: wouter.jochemsen@btl.nl