Hoofd Specialistische Boomverzorging

Vestiging BTL Bomendienst (Apeldoorn)
Uren per week 36-40
Werk/denkniveau HBO
Binnen BTL Bomendienst zoeken wij een Hoofd Specialistische Boomverzorging die werkt vanuit kantoor in Apeldoorn maar ook vaak genoeg in het land zich bevindt.

                                                     


Wat ga je doen?

Jij bent diegene die met veel passie en overtuiging zijn ervaring heeft opgedaan als leidinggevende in een projectorganisatie, voorkeur in het groene vakgebied. In deze functie ben jij een inspiratie voor het team van 15 medewerkers in de functie van projectleiders en boomverzorgers. Je vormt een brug tussen de boomverzorgers en het management waarin je tevens alle ruimte krijgt om zowel strategisch als operationeel mee te denken over beleid en toekomstvisie. In deze dynamische rol maak je deel uit van het MT en ben je gewend om bestaande maar ook nieuwe relaties op te bouwen en aan je te binden.  

Team Boomverzorging is een allround expert in specialistische boomverzorging. Als manager ben je verantwoordelijk voor de aansturing van je team, het coachen en ontwikkelen van de medewerkers maar extern heb je belangrijke speerpunten. Denk hierbij aan projectbewaking, acquisitie en relatiebeheer, het begeleiden van offerte- en aanbestedingstrajecten. Kortom een dynamische en afwisselende functie.




Wie zoeken wij?

Jij ben iemand die:

  • over een HBO werk- en denk niveau beschikt
  • uitstekend kan plannen en organiseren
  • passie heeft voor bomen 
  • een inspiratie is voor het team 
  • energiek is en een flinke dosis daadkracht heeft 
  • een klantvriendelijk instelling heeft
  • zich kan vinden in de kernwoorden leiderschap, commercieel en kwaliteits- en kostenbewust 
  • mee wil werken aan de groei van onze organisatie en de ontwikkeling van ons vak





Wat doen wij? 

BTL Bomendienst is dé specialist voor bomen. Wij werken intensief samen met de werkmaatschappijen BTL Advies en BTL Realisatie en kunnen daardoor een volledig pakket leveren voor ontwikkeling, aanleg en onderhoud van buitenruimtes. 

We bieden advies, verzorging en ziektebeheersing van bomen en leveren daarin een hoog niveau. Wij geloven dat bomen meer waarde bieden als we ze tot volle wasdom laten komen en behouden voor de toekomst. Bomen maken onze steden en dorpen toekomst bestendiger. 

Bomen zijn van grote waarde doordat ze een gunstig effect hebben op onze gezondheid en sociale omgang. Goed gefundeerd boombeleid en -beheer zorgt voor duidelijkheid en beperkt het aantal onverwachte klachten en problemen.




Wij bieden jou:

  • Een dynamische functie waar geen dag hetzelfde is
  • Enthousiast team met boom specialisten
  • Een uitdagende loopbaan binnen een toonaangevend [inter]nationaal concern
  • Persoonlijke groei middels opleidingen, coaching en trainingen
  • Gunstige arbeidsvoorwaarden
  • Prettige en informele werksfeer in een groeiende organisatie



Heb je vragen over deze vacature?

Neem dan contact op met Marc Lansink van BTL Bomendienst via 06-20961080.

 

*Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Interesse? Wij nemen graag contact met je op!

Maak kennis met het team Boomverzorging!

Ren Lagerweij

Projectleider ETT

T: 055 599 94 44
E: ren.lagerweij@btl.nl

Erik Ganzeboom

Werkvoorbereider

T: 055 599 94 44
E: erik.ganzeboom@btl.nl

Stefan Doesburg

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stefan.doesburg@btl.nl

Stijn Lanters

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: stijn.lanters@btl.nl

Ellen Zwartkruis

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: ellen.zwartkruis@btl.nl

Rob van Dreumel

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: rob.v.dreumel@btl.nl

Joost Valkenburg

Projectleider

T: 055 599 94 44
E: joost.valkenburg@btl.nl

Marc Spijkerman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: marc.spijkerman@btl.nl

Maarten Lunenborg

Voorman A Boomverzorging

T: 055 599 94 44
E: maarten.lunenborg@btl.nl

Lenneart Hartman

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: lennaert.hartman@btl.nl

Guido Mulder

Leerling Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: guido.mulder@btl.nl

Laurens Kamphorst

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: laurens.kamphorst@btl.nl

Korne de Boer

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: korne.d.boer@btl.nl

Wesley Huibertse

Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: wesley.huibertse@btl.nl

Dennis van Herpen

Voorman A Boomverzorger

T: 055 599 94 44
E: dennis.v.herpen@btl.nl